Kategorie

Polecane

Handmade + vintage
ID #1042

Stylowe dodatki do kuchni, które chciałabyś mieć

Każda pani domu dba o to, aby jej kuchnia prezentowała się elegancko i stylowo. Dzięki odpowiednim dodatkom jej wygląd zmieni się nie do poznania, a dbałość o detale zapewni, że zarówno goście, jak i sama gospodyni chętnie będą przebywać w kuchni. Skompletowanie wszystkich akcesoriów zazwyczaj zajmuje lata, dlatego warto sukcesywnie nabywać nowe elementy. Absolutnie nie można zapomnieć kilku rzeczach.


Pojemniki na przyprawy

Pojemniki na przyprawy są niemal niezbędne w każdej kuchni. Dzięki nim każda z przypraw będzie zamknięta w eleganckim, praktycznym słoiczku czy pudełeczku, nie straci swojego aromatu, nie będzie się rozsypywała po szafkach i zawsze będzie pod ręką. Na sól oraz pieprz warto kupić eleganckie dozowniki – są to najczęściej używane przyprawy warto więc, aby znajdowały się w praktycznych pojemnikach. Dodatkowo przydadzą się dozowniki na oliwę oraz ocet – często z kuchni trafiają na stół, powinny więc doskonale się prezentować.


Karafka na wodę

Będzie prezentowała się znacznie lepiej jak plastikowa butelka czy dzbanek przeznaczony do zaparzania herbaty. Szklana, elegancka karafka będzie ozdobą każdej kuchni, a każdy kto będzie chciał napić się wody z chęcią sięgnie po szklankę, zamiast pić prosto z butelki. Karafki znajdziesz w namoimstole.pl.


Cukierniczka

W każdym domu zawsze jest jakaś – przecież podczas przyjęcia trzeba gościom podać cukier do kawy i herbaty. Warto jednak zadbać, aby była ładna i funkcjonalna, pasowała do wystroju kuchni oraz najlepiej była ze specjalną łyżeczką.


Wyciskacz do cytryn

Nie może go zabraknąć w domu, w którym pija się dużo herbaty. Dzięki wyciskaczowi będzie można bez problemu doprawić ulubioną herbatę świeżo wyciśniętym sokiem z cytryny bez zlepiania sobie nim palców. Plastikowy wyciskacz, choć praktyczny, nie będzie prezentował się dobrze, warto więc zainwestować w lepszej jakości, wykonany ze stali nierdzewnej w ciekawym kształcie.


Moździerz lub młynek do ścierania przypraw

Obydwa sprawdzą się doskonale i będą doskonale prezentować się na kuchennym blacie. Młynek będzie doskonałą propozycją dla osób, które w szybszy sposób chcą zetrzeć ulubione, świeże przyprawy.


Tagi: -

Podobne wpisy:

Nie możesz komentować tego wpisu