Kategorie

Polecane

Handmade + vintage
ID #1000

Drogie ciuchy za małe pieniądze?

Bardzo drogie ciuchy za małe pieniądze, czy też wielka moda niewielkim kosztem - takie zjawisko jest oczywiście możliwe, wystarczy wybrać się do second handu czy też natrafić na wyjątkową wyprzedaż w jednej z sieciówek w naszym mieście, aby wyglądać niczym gwiazda mody stylem Elle MacPherson czy też Victorii Beckham.

To nie prawda, że aby wyglądać jak modelki na wybiegu, czy też jak wszystkie damy mody na galach aktorów i piosenkarzy, trzeba mieć portfel pełen pieniędzy i kupować ubrania w cenach nie schodzących poniżej tysiąca złotych. Możemy bowiem już za niecałe 300 złotych ubrać się modnie i stylowo, a tym samym wyglądać jak Elle MacPherson czy też Victoria Beckham, które nie tylko znają się na modzie, ale również kupują najdroższe ubrania i dodatki w salonach mody w całej Europie.

Jeżeli więc zależy nam na stylu, warto zainspirować się już gotowymi stawami modnych ubrań i zwyczajnie odnaleźć ich substytuty, chociażby w jednym z lumpeksów czy marketów w naszym mieście.

 

Autorka artykułu projektuje sukienki i spódnice, sprzedając je na popularnych platformach pośredniczącymi w sprzedaży produków hand made. Zapraszam do zakupu projektów mojego autorstwa.

Tagi: -

Podobne wpisy:

Możesz skomentować ten wpis