Kategorie

Polecane

Handmade + vintage
ID #1002

Jak ubrać dziecko na komunię?

Akurat mamy maj, czas komunii u drugoklasistów. Obecnie nawet na okazję tworzenia strojów komunijnych organizowane są pokazy mody, czego przykładem jest Hiszpania oraz Włochy, które tego typu pokazy mody na wybiegach organizują. Również do Polski zbliża się wielkimi krokami moda z innych państw, choć w naszym kraju od kilku lat panuje moda, a raczej obowiązek zakładania do komunii alb, czyli krótkich strojów liturgicznych.

Często zdarza się jednak, że rodzice zamiast zająć się tym wyjątkowym dniem i uroczystością przyjęcia pierwszej komunii, zajmują się tą uroczystością od strony mody i kupują dla swoich dzieci piękne sukienki czy też kosztowne garnitury, niczym na mini wesele dla dzieci. Jest to jak najbardziej błędne pojęcie, albowiem dziecko w tym dniu nie powinno czuć się jak księżniczka czy książę z bajki, lecz jak dziecko które przystępuje do pierwszej komunii świętej, do przyjęcia jednego z ważniejszych sakramentów w swoim życiu.

Warto o tym pamiętać, zanim zakupimy piękną suknię ślubną w wersji mini właśnie na komunię swojego dziecka.

 

 

Autorka artykułu projektuje sukienki i spódnice, sprzedając je na popularnych platformach pośredniczącymi w sprzedaży produków hand made. Zapraszam do zakupu projektów mojego autorstwa.

Kategorii dla tego wpisu

Tagi: -

Podobne wpisy:

Możesz skomentować ten wpis