Kategorie

Polecane

Handmade + vintage
ID #1003

Kolory dla blondynki i brunetki

W tym sezonie warto wyzbyć się ograniczeń, porzucić czerń i brąz, a kolory jakie warto wprowadzić do codziennej mody to czerwień, błękit, pomarańcz i żółć. Musimy jednak pamiętać, że nie każdy kolor pasuje do koloru włosów, oczu oraz całej karnacji, dlatego każda z dam powinna ubierać się gustownie i stosownie do swojej urody.

I tak dla brunetki najlepsze będą kolory pistacjowe, nasycone pomarańcze oraz czerwienie, czy też nasycone odcienie żółtego. Kobieta rudowłosa powinna pozostać przy stonowanych i właściwych żółciach, natomiast dla blondynki najdoskonalszy będzie zgaszony błękit.

Zasada przy ubiorze w kolory odpowiednie typy kobiet jest bardzo prosta. Wystarczy zwrócić uwagę jaki ma się kolor skóry, jakie ma się włosy oraz kolor oczu, a po tym zabiegu już każda z nas będzie wiedziała jakim kolorem dopełnić swoją urodę w tym sezonie. Nie bójmy się połączeń, odważnych i jasnych, jak również stosowania wszelkiego rodzaju dodatków.

 

 

Autorka artykułu projektuje sukienki i spódnice, sprzedając je na popularnych platformach pośredniczącymi w sprzedaży produków hand made. Zapraszam do zakupu projektów mojego autorstwa.

Tagi: -

Podobne wpisy:

Możesz skomentować ten wpis